Tulospalvelu

Kuluva kausi
» AKTI-1/167 (31.08.09)
» AKTI-2/168 (22.09.09)
» AKTI-3/169 (28.09.09)
» AKTI-4/170 (15.10.09)
» AKTI-5/171 (29.10.09)
» AKTI-6/172 (11.11.09)
» AKTI-7/173 (24.11.09)
» AKTI-8/174 (07.12.09)
» AKTI-SLH (18.12.09)

Tilastot & taulukot
» Ranking
» Kauden ottelut
» Kaikki ottelut
» AKTI-voittajat
» PÖLYn parhaat
» Kymppikerho
» Nolla-nollat
» Agentit

Muut tulokset
» Joukkuepelit
» Muut pelit

Wanhat tulokset
» KESÄ-liiga, -09
» AKTI, kevät -09
» AKTI, syksy -08
» KESÄ-liiga, -08
» AKTI, kevät -08
» AKTI, syksy -07
» KESÄ-liiga, -07
» AKTI, kevät -07
» AKTI, syksy -06
» KESÄ-liiga, -06
» AKTI, kevät -06
» AKTI, syksy -05
» KESÄ-liiga, -05
» AKTI, kevät -05
» AKTI, syksy -04
» AKTI, kevät -04
» AKTI, syksy -03
» AKTI, kevät -03
» AKTI, syksy -02
» AKTI, kevät -02
» AKTI, syksy -01
» KESÄ-liiga, -01
» AKTI, kevät -01
» AKTI, syksy -00
» AKTI, kevät -00

Wirallista
» AKTI-säännöt

Kauden ranking

Syksy 2009167168169170171172173174..YHT5/8PisteKAKäynnit
1Santtu Sainio--374350373728 23220438.676
2Angi Mauranen-18212143281543 18915627.007
3Janne Rantanen24281837-124324 18615626.577
4Petteri Sevon-432424-50-12 15315330.605
5Lauri Eronen32-2828-322821 16914828.176
6Lauri Happo-373210--3232 14314328.605
7Ismo Aulaskari4350----50- 14314347.673
8Timo Toivonen-325050---- 13213244.003
9Niko Tuominen2815612371588 12910716.128
10Ismo Lahtinen-244315--24- 10610626.504
11Jani Herlevi--12-24431215 10610621.205
12Petteri Hintsanen50------50 10010050.002
13Jouni Tikkanen3721----2118 979724.254
14Teuvo Moisa--101821211010 908015.006
15Aku Haapalinna--43228-62 727214.405
16Vesa Huotelin-1088-18184 666211.006
17Esa Heilimo21---32-4- 575719.003
18Netta Jousi-------37 373737.001
19Lassi Kostamo-----24-- 242424.001
20Ville Heikkinen--15----- 151515.001
21Rate Staboulis-12------ 121212.001
22Mikko Haverinen-------6 666.001
71114127101415YHT90KPL

Kauden otteluiden tilasto

syksy 09OVTH+-PRP%KisatRPKA
1Santtu Sainio115801025421-2381702320.74638.67
2Angi Mauranen141652452432-4001541890.55727.00
3Petteri Sevon106621034396-2921341530.63530.60
4Janne Rantanen121581350372-3521291860.53726.57
5Lauri Eronen110541937336-3151271690.58628.17
6Lauri Happo95501134336-2841111430.58528.60
7Niko Tuominen137362378310-399951290.35816.12
8Ismo Aulaskari6344613208-123941430.75347.67
9Timo Toivonen6439916218-154871320.68344.00
10Ismo Lahtinen7735834239-214781060.51426.50
11Jani Herlevi86291146202-279691060.40521.20
12Jouni Tikkanen71281033211-22366970.46424.25
13Teuvo Moisa92251255214-27762900.34615.00
14Petteri Hintsanen382936146-80611000.80250.00
15Aku Haapalinna7821750171-27349720.31514.40
16Vesa Huotelin10020872230-41448660.24611.00
17Esa Heilimo471172985-13629570.31319.00
18Netta Jousi1992861-4920370.53137.00
19Lassi Kostamo1883742-3719240.53124.00
20Ville Heikkinen1451842-4711150.39115.00
21Mikko Haverinen1533925-45960.3016.00
22Rate Staboulis21301838-1046120.14112.00
Yhteensä162871420071447354735162822640.489025.58

Kaikkien otteluiden tilasto (alkaen 12.4.2000 viimeisimpään sivun yläosassa näkyvään kisaan asti)

MaratonrankingOVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Aulaskari3100210227971910119-5764448363120.7215241.53
2Timo Toivonen2967175529791510104-6944380754670.6414637.45
3Pasi Vihinen212110522198506182-5216232334290.5511629.56
4Janne Rantanen223610282519576576-6278230730570.5212225.06
5Petteri Sevon189510391836736642-5216226129190.609530.73
6Jussi Heinonen17019281845895219-3840204027450.608532.29
7Lauri Eronen18228152197885103-5020184924880.519725.65
8Niko Tuominen276871634117115209-8813177328500.3217216.57
9Ismo Lahtinen16257121857284246-4240160921410.508624.90
10Lassi Kostamo14625892046693502-3684138218160.478122.42
11Magnus Ahlberg792596561403475-1590124816720.793942.87
12Jaakko Nyrölä9675231093353126-2417115517550.605233.75
13Mikko Järvinen9164061123982456-240592413330.505026.66
14Netta Jousi9353741304312789-264887811360.475321.43
15Petteri Hintsanen639386631902124-156783511440.653334.67
16Riku Laaka573366651422223-133379712690.703140.94
17Esa Heilimo12653071727862085-372978610300.317613.55
18Tuomas Pylkkänen757325883441888-195073813050.494827.19
19Jouni Tikkanen544335581511955-131672810930.673135.26
20Angi Mauranen9852931105822275-34876968150.355614.55
21Vesa Virri759298903712156-23156869180.454321.35
22Lauri Happo578293582271864-15286448570.563127.65
23Mika Myllykangas32823929601249-6015076740.771642.12
24Jussi Aalto371208511121406-9654677490.632234.05
25Tom Hägg390186441601278-10424165560.532324.17
26Santtu Sainio333177331231083-8703874610.581924.26
27Kake Valtonen324166471111071-8553795890.581734.65
28Ville Heikkinen534163503211247-18253764230.353213.22
29Tomi Uimonen24817225511020-4813694810.741240.08
30Jari Eskelinen2591313692817-6452983820.581329.38
31Gergely Regula2031212359697-5262653110.65934.56
32Ahti Lampi12911658661-2232373000.92650.00
33Patrik Hoyer24210429109607-6132373180.491422.71
34Juha Erälaukko1621072134546-3132353280.73841.00
35Jani Herlevi2857931175565-9751892340.331813.00
36Peter Madsen185682196516-5871571700.421115.45
37Teuvo Moisa2696322184537-9031481720.281710.12
38Aku Haapalinna2385730151488-8171441850.301611.56
39Hannele Valtonen121602041351-2761402560.58736.57
40Visa Röyskö144541575398-4531231470.43818.38
41Tero Kallio154521785359-5151211460.39916.22
42Pekka Metsola2174819150429-7621151650.261411.79
43Teemu Korhonen103491341276-2441111420.54528.40
44Jukka Pihonen2194221156451-8771051340.24158.93
45Sampsa Turunen2163332151282-712981330.231310.23
46Jani Kosonen127372169284-381951600.37820.00
47Kari Järmälä5940910272-129891300.75343.33
48Juha Erholm124361672195-322881450.35818.12
49Mikko Haverinen137341489250-43982590.3087.38
50Rate Staboulis1803020130319-649801030.22119.36
51Santtu Saastamoinen180338139360-78274880.21118.00
52Juho Saastamoinen126301185238-519712060.281020.60
53Roope Havu11428977150-350651870.29823.38
54Anton Lampi9828862188-30564480.3368.00
55Tuomo Alakojola1712116134271-71458910.17109.10
56Aaro Sahari2291720192184-1049542400.121714.12
57Juho Muhonen6120833159-20348740.39418.50
58Vesa Huotelin10020872230-41448660.24611.00
59Lauri Mansikkaviita101171470218-412481260.24815.75
60Petrus Miettinen4720621130-12846590.49319.67
61Jussi Junnila9421469170-38246430.2467.17
62Miku Lindberg242202122-3444500.92150.00
63Jaakko Itkonen11817992198-53943680.1879.71
64Samu Laaksonen4616102091-10742660.46322.00
65Sampsa Räsänen9918675132-31642650.2179.29
66Lauri Aulaskari301938118-6941780.68239.00
67Jussi Laukkanen7018547189-28841880.29422.00
68Jussi Arpalahti7317650144-27640390.2749.75
69Janne Linnolahti5215631135-18236620.35415.50
70Janne Roivas4915529128-16935160.3635.33
71Juho Inkinen124146104146-57534760.1489.50
72Mikhail Reizine5615338154-24333100.2933.33
73Matti Pulakka4214424112-15532460.38315.33
74Janne Kokko19151385-4831500.82150.00
75Raimo Sandelin441512899-14231480.35316.00
76Jaakko Nenonen9714380137-46431810.16613.50
77Janne Ollila18141375-3029370.81137.00
78Jani Petäjäsuo19140566-5028500.74150.00
79Jukka Huhta441152885-16327220.3137.33
80Lauri Korkeaoja428102494-15126590.31414.75
81Lari Metsälä30971457-7325280.42214.00
82Tim Roivas4811334130-1852590.2633.00
83Lauri Rikala17112451-4624430.71143.00
84Sami Hellstrom21112867-6424320.57132.00
85Jaakko Ekman511123892-17124470.24411.75
86Juho Rautio18102659-5222320.61132.00
87Mikko Martela251021365-8322290.44214.50
88Kalle Mikkolainen1391364-2519370.73137.00
89Konsta Jukka1482449-3218370.64137.00
90Olavi Manninen35562489-13816360.23218.00
91Matti Johansson28721948-11416120.2926.00
92Sami Järvinen1463538-3715240.54124.00
93Ilkka Salonen30712265-13615250.25212.50
94Mikko Nyrhinen46633740-17715340.16311.33
95Miikka Devocht72626463-36014220.1045.50
96Erkki Lasonpalo23531545-6813100.28110.00
97Ilari Valjus16744159120-90512840.04117.64
98David Kroon1451831-4611150.39115.00
99Tommi Huuska1451825-4811240.39124.00
100Sakari Paunila35432855-13011190.1629.50
101Juha Luotio34432771-15211200.16210.00
102Ville Makkonen43433668-19811200.1336.67
103Juhani Kankaanpää1042423-2710210.50121.00
104Simo Tiainen23421738-9810100.22110.00
105Tuomas Lehtinen1333736-509280.35128.00
106Tommi Karesvuori16411134-59940.2814.00
107Juho Iso-Markku29412428-1039740.16324.67
108Sampsa Mattila26412133-1189190.1729.50
109Inka Nurmi1054110074-4879320.0474.57
110Antti Pelkonen1432921-41860.2916.00
111Riikka Huotari32402827-172840.1222.00
112Ville Hietanen19231417-597120.18112.00
113Justus Erälaukko31312722-93750.1122.50
114Sami Kokljiuschkin18311431-74710.1911.00
115Tuomas Toivonen31312727-1557220.11211.00
116Veli-Pekka Ahonen930625-226210.33121.00
117Jussi Valtavaara1230931-396280.25128.00
118Petteri Lahti1030723-316210.30121.00
119Mikko Ranta15221123-456210.20121.00
120Kari Kaukonen19301616-556150.16115.00
121Mikael Haverinen19301629-736120.16112.00
122Juhani Pennanen14301120-57660.2116.00
123Petri Lehtimäki1021715-235320.25132.00
124Niklas Rosenberg15211238-605180.17118.00
125Tatu Kauppinen17211429-75510.1511.00
126Marko Tiihonen13211016-535100.19110.00
127Ville Laukkanen15201323-61420.1312.00
128Larry Reizine35203359-151450.0622.50
129Petteri Tuohino12111016-413240.12124.00
130Mikko Rönö16111426-673150.09115.00
131Tapio Pyysalo15111315-603240.10124.00
132Perttu Hytönen18111629-86310.0811.00
133Topi Kokkonen14111215-713180.11118.00
134Eero Talasmäki1211109-603100.12110.00
135Pirkka Weijo20111828-1273100.07110.00
136Nina Killström91085-282150.11115.00
137Niko Ketolainen20101921-84210.0511.00
138? Moisio910810-412150.11115.00
139Veikko Lähteenmäki15021314-68240.0714.00
140Johannes Nurmi16101520-81210.0611.00
141Pyry Ekholm27102619-1292220.04211.00
142Inka Vuolanto19021715-95240.0514.00
143Lasse Nordström14101315-77240.0714.00
144Kristiina Nuottimäki25012416-961300.02215.00
145Lassi Liikanen1001914-471120.05112.00
146Anita Tuovinen14011310-59120.0412.00
147Maija Rinne90181-351120.06112.00
148Tuukka Meriniemi1801178-80110.0311.00
149Tuomas Värjö40045-140120.00112.00
150Antti Minkkinen40043-150100.00110.00
151Jouni Kajasto1200127-46060.0016.00
152Edwin Törmälä1300137-52040.0014.00
153Ilmari Järvenpää1700176-730100.00110.00
154Sami Metelinen10010-40100.00110.00
155Kale Aalto50053-240240.00124.00
156Marko Vikstedt14001411-70020.0012.00
157Marko Karhiniemi1100113-51040.0014.00
158Sasu Pulli14001413-76040.0014.00
159Rafael Ekroos1200122-72080.0018.00
160Kalle Junnila1400148-95020.0012.00
Yhteensä418901870444821870411610411610441890592330.32233817.84

 

 
   


© Akateeminen pöytälätkäyhdistys ry, 2000-2017