Tulospalvelu

Kuluva kausi
» AKTI-1/183 (13.09.10)
» AKTI-2/184 (20.09.10)
» AKTI-3/185 (08.10.10)
» AKTI-4/186 (19.10.10)
» AKTI-5/187 (04.11.10)
» AKTI-6/188 (18.11.10)
» AKTI-7/189 (23.11.10)
» AKTI-8/190 (29.11.10)
» AKTI-9/191 (08.12.10)
» AKTI-SLH (17.12.10)

Tilastot & taulukot
» Ranking
» Kauden ottelut
» Kaikki ottelut
» AKTI-voittajat
» PÖLYn parhaat
» Kymppikerho
» Nolla-nollat
» Agentit

Muut tulokset
» Joukkuepelit
» Muut pelit

Wanhat tulokset
» KESÄ-liiga, -10
» AKTI, kevät -10
» AKTI, syksy -09
» KESÄ-liiga, -09
» AKTI, kevät -09
» AKTI, syksy -08
» KESÄ-liiga, -08
» AKTI, kevät -08
» AKTI, syksy -07
» KESÄ-liiga, -07
» AKTI, kevät -07
» AKTI, syksy -06
» KESÄ-liiga, -06
» AKTI, kevät -06
» AKTI, syksy -05
» KESÄ-liiga, -05
» AKTI, kevät -05
» AKTI, syksy -04
» AKTI, kevät -04
» AKTI, syksy -03
» AKTI, kevät -03
» AKTI, syksy -02
» AKTI, kevät -02
» AKTI, syksy -01
» KESÄ-liiga, -01
» AKTI, kevät -01
» AKTI, syksy -00
» AKTI, kevät -00

Wirallista
» AKTI-säännöt

Kauden ranking

Syksy 2010183184185186187188189190191..YHT6/9PisteKAKäynnit
1Petteri Sevon504350-374350-- 27327345.506
2Petteri Hintsanen3221--4328375043 25423336.297
3Lauri Happo43243732-32124337 26022432.508
4Ismo Lahtinen373724285024102421 25520028.339
5Lauri Eronen28182843-21213224 21517626.888
6Ismo Aulaskari-32-50-50-37- 16916942.254
7Vesa Huotelin241543-3218181532 19716724.628
8Niko Tuominen1810-372815322118 17915422.388
9Timo Toivonen-28--24-242850 15415430.805
10Angi Mauranen21-3221--81015 10710717.836
11Janne Rantanen12--1812-28-28 989819.605
12Netta Jousi-----37151212 767619.004
13Joonas Kylliäinen--18-15-188 505010.005
14Ahti Lampi-50------- 505050.001
15Petrus Laitinmäki--211018---- 494916.333
16Esa Heilimo-----1261810 464611.504
17Patrik Hoyer------43-- 434343.001
18Aku Haapalinna---1221---- 333316.502
19Jouni Tikkanen---24----- 242424.001
20Ville Heikkinen---15----- 151515.001
21Tuomas Talka--15------ 151515.001
22Topias Rusanen15-------- 151515.001
23Anton Lampi-12------- 121212.001
24Jussi Junnila-8------- 888.001
25Daniel Landau------4-- 444.001
26Antti Kantokoski------2-- 222.001
10129111010161212YHT102KPL

Kauden otteluiden tilasto

syksy 10OVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Lahtinen204993372611-5442312550.57928.33
2Lauri Happo1891031571727-5862212600.58832.50
3Petteri Hintsanen165982146593-4372172540.66736.29
4Lauri Eronen191942374622-5422112150.55826.88
5Petteri Sevon137891434533-3491922730.70645.50
6Vesa Huotelin190832285608-5761881970.49824.62
7Timo Toivonen131761936496-3391711540.65530.80
8Ismo Aulaskari120751332414-2611631690.68442.25
9Niko Tuominen173662681468-5361581790.46822.38
10Angi Mauranen128431669392-4461021070.40617.83
11Janne Rantanen85341338264-28581980.48519.60
12Netta Jousi90321642300-27380760.44419.00
13Esa Heilimo8522855166-31252460.31411.50
14Ahti Lampi262420150-4850500.96150.00
15Petrus Laitinmäki5512736136-23431490.28316.33
16Patrik Hoyer22115664-5227430.61143.00
17Jouni Tikkanen23113968-7325240.54124.00
18Aku Haapalinna39942688-12922330.28216.50
19Anton Lampi23541463-10114120.30112.00
20Ville Heikkinen21611448-7613150.31115.00
21Joonas Kylliäinen955387130-43313500.07510.00
22Jussi Junnila23411838-94980.2018.00
23Daniel Landau16211328-75540.1614.00
24Tuomas Talka16121328-844150.12115.00
25Antti Kantokoski16201416-87420.1212.00
26Joonas Kylliainen40048-16000.0000
27Topias Rusanen17001715-860150.00115.00
Yhteensä22841006272100670747074228426030.4010221.79

Kaikkien otteluiden tilasto (alkaen 12.4.2000 viimeisimpään sivun yläosassa näkyvään kisaan asti)

MaratonrankingOVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Aulaskari3365227730578311067-6356485967540.7216341.44
2Timo Toivonen33071948334102511350-7853423059060.6416036.91
3Petteri Sevon222012412117687863-6081269334880.6110932.00
4Janne Rantanen2539115928011007544-7296259833770.5113924.29
5Pasi Vihinen213810622208566235-5259234434440.5511729.44
6Lauri Eronen22109942719456341-6172225928980.5111525.20
7Niko Tuominen321890140019176415-10136220232960.3419416.99
8Ismo Lahtinen20329172358805463-5329206926370.5110525.11
9Jussi Heinonen17199381855965275-3874206127690.608632.20
10Lassi Kostamo15006082076853609-3784142318320.478322.07
11Magnus Ahlberg792596561403475-1590124816720.793942.87
12Jaakko Nyrölä9675231093353126-2417115517550.605233.75
13Lauri Happo981518903733374-2738112613930.574928.43
14Petteri Hintsanen848515882452882-2119111814910.664235.50
15Netta Jousi11104461595053340-3150105113060.476121.41
16Angi Mauranen13724151578003365-485498711020.367514.69
17Mikko Järvinen9164061123982456-240592413330.505026.66
18Esa Heilimo14543531949072464-439090011480.318713.20
19Jouni Tikkanen690404752112413-176288312620.643932.36
20Riku Laaka573366651422223-133379712690.703140.94
21Tuomas Pylkkänen772330903521927-199875013060.494926.65
22Santtu Sainio524325441551902-12556948020.662729.70
23Vesa Virri759298903712156-23156869180.454321.35
24Mika Myllykangas35125633621334-6445457240.781742.59
25Tom Hägg470223511961553-12824976410.532723.74
26Jussi Aalto371208511121406-9654677490.632234.05
27Vesa Huotelin541202582811559-17444624700.432717.41
28Ville Heikkinen555169513351295-19013894380.353313.27
29Kake Valtonen324166471111071-8553795890.581734.65
30Tomi Uimonen24817225511020-4813694810.741240.08
31Ahti Lampi183166710929-3133394000.93850.00
32Jari Eskelinen2591313692817-6452983820.581329.38
33Teuvo Moisa40712737243933-12692912810.362411.71
34Jani Herlevi40111245244822-13432692740.342411.42
35Gergely Regula2031212359697-5262653110.65934.56
36Patrik Hoyer26411534115671-6652643610.501524.07
37Juha Erälaukko1621072134546-3132353280.73841.00
38Aku Haapalinna3237941203698-10841992520.312112.00
39Peter Madsen185682196516-5871571700.421115.45
40Janne Ollila8671411374-1441461800.85445.00
41Hannele Valtonen121602041351-2761402560.58736.57
42Mikko Haverinen1955821116406-612137760.35116.91
43Visa Röyskö144541575398-4531231470.43818.38
44Tero Kallio154521785359-5151211460.39916.22
45Pekka Metsola2174819150429-7621151650.261411.79
46Teemu Korhonen103491341276-2441111420.54528.40
47Jukka Pihonen2194221156451-8771051340.24158.93
48Anton Lampi156431499328-521100620.3296.89
49Sampsa Turunen2163332151282-712981330.231310.23
50Antti Suojanen10344950345-33497780.47515.60
51Jani Kosonen127372169284-381951600.37820.00
52Juha Erholm139371686216-389901460.32916.22
53Kari Järmälä5940910272-129891300.75343.33
54Jussi Junnila152388106286-60084540.2896.00
55Rate Staboulis1803020130319-649801030.22119.36
56Santtu Saastamoinen180338139360-78274880.21118.00
57Juho Saastamoinen126301185238-519712060.281020.60
58Petrus Miettinen6830731189-18867650.49416.25
59Tim Roivas8729850258-29266450.3859.00
60Sami Hellström5131317181-13365800.64240.00
61Janne Roivas93261354231-30665320.3556.40
62Roope Havu11428977150-350651870.29823.38
63Janne Kokko403037171-9063820.79241.00
64Tuomo Alakojola1712116134271-71458910.17109.10
65Aaro Sahari2291720192184-1049542400.121714.12
66Lari Metsälä5421924125-14151490.47316.33
67Kimmo Eriksson5422626163-18450160.4635.33
68Juho Muhonen6120833159-20348740.39418.50
69Sampsa Räsänen11820890160-37748800.20810.00
70Lauri Mansikkaviita101171470218-412481260.24815.75
71Petrus Laitinmäki8620759214-36947520.27510.40
72Miku Lindberg242202122-3444500.92150.00
73Jaakko Itkonen11817992198-53943680.1879.71
74Juha-Matti Santala4120219169-13842380.51219.00
75Samu Laaksonen4616102091-10742660.46322.00
76Lauri Aulaskari301938118-6941780.68239.00
77Jussi Laukkanen7018547189-28841880.29422.00
78Jussi Arpalahti7317650144-27640390.2749.75
79Janne Linnolahti5215631135-18236620.35415.50
80Jari Sahlgren24162677-5334430.71143.00
81Kevin Eriksson5314633115-1833470.3232.33
82Juho Inkinen124146104146-57534760.1489.50
83Mikhail Reizine5615338154-24333100.2933.33
84Matti Pulakka4214424112-15532460.38315.33
85Raimo Sandelin441512899-14231480.35316.00
86Jaakko Nenonen9714380137-46431810.16613.50
87Jani Petäjäsuo19140566-5028500.74150.00
88Jukka Huhta441152885-16327220.3137.33
89Lauri Elonheimo9110774179-39827300.1556.00
90Lauri Korkeaoja428102494-15126590.31414.75
91Lauri Rikala17112451-4624430.71143.00
92Sami Hellstrom21112867-6424320.57132.00
93Jaakko Ekman511123892-17124470.24411.75
94Juho Rautio18102659-5222320.61132.00
95Mikko Martela251021365-8322290.44214.50
96Kalle Mikkolainen1391364-2519370.73137.00
97Konsta Jukka1482449-3218370.64137.00
98Olavi Manninen35562489-13816360.23218.00
99Matti Johansson28721948-11416120.2926.00
100Sami Järvinen1463538-3715240.54124.00
101Teemu Koskela21551145-561510.3611.00
102Ilkka Salonen30712265-13615250.25212.50
103Mikko Nyrhinen46633740-17715340.16311.33
104Tuomas Talka55544674-28114370.13312.33
105Miikka Devocht72626463-36014220.1045.50
106Erkki Lasonpalo23531545-6813100.28110.00
107Joonas Kylliäinen955387130-43313500.07510.00
108Ilari Valjus16744159120-90512840.04117.64
109David Kroon1451831-4611150.39115.00
110Tommi Huuska1451825-4811240.39124.00
111Sakari Paunila35432855-13011190.1629.50
112Juha Luotio34432771-15211200.16210.00
113Aleksi Eriksson52514688-2301130.1131.00
114Ville Makkonen43433668-19811200.1336.67
115Juhani Kankaanpää1042423-2710210.50121.00
116Simo Tiainen23421738-9810100.22110.00
117Mikael Haverinen40423460-17710130.1226.50
118Tuomas Lehtinen1333736-509280.35128.00
119Tommi Karesvuori16411134-59940.2814.00
120Juho Iso-Markku29412428-1039740.16324.67
121Sampsa Mattila26412133-1189190.1729.50
122Inka Nurmi1054110074-4879320.0474.57
123Antti Pelkonen1432921-41860.2916.00
124Riikka Huotari32402827-172840.1222.00
125Ville Hietanen19231417-597120.18112.00
126Justus Erälaukko31312722-93750.1122.50
127Sami Kokljiuschkin18311431-74710.1911.00
128Tuomas Toivonen31312727-1557220.11211.00
129Veli-Pekka Ahonen930625-226210.33121.00
130Jussi Valtavaara1230931-396280.25128.00
131Petteri Lahti1030723-316210.30121.00
132Mikko Ranta15221123-456210.20121.00
133Kari Kaukonen19301616-556150.16115.00
134Juhani Pennanen14301120-57660.2116.00
135Petri Lehtimäki1021715-235320.25132.00
136Niklas Rosenberg15211238-605180.17118.00
137Tatu Kauppinen17211429-75510.1511.00
138Marko Tiihonen13211016-535100.19110.00
139Daniel Landau16211328-75540.1614.00
140Ville Laukkanen15201323-61420.1312.00
141Larry Reizine35203359-151450.0622.50
142Jali Salo70206849-358440.0341.00
143Antti Kantokoski16201416-87420.1212.00
144Petteri Tuohino12111016-413240.12124.00
145Mikko Rönö16111426-673150.09115.00
146Tapio Pyysalo15111315-603240.10124.00
147Perttu Hytönen18111629-86310.0811.00
148Topi Kokkonen14111215-713180.11118.00
149Eero Talasmäki1211109-603100.12110.00
150Pirkka Weijo20111828-1273100.07110.00
151Nina Killström91085-282150.11115.00
152Niko Ketolainen20101921-84210.0511.00
153? Moisio910810-412150.11115.00
154Veikko Lähteenmäki15021314-68240.0714.00
155Johannes Nurmi16101520-81210.0611.00
156Pyry Ekholm27102619-1292220.04211.00
157Inka Vuolanto19021715-95240.0514.00
158Lasse Nordström14101315-77240.0714.00
159Kristiina Nuottimäki25012416-961300.02215.00
160Lassi Liikanen1001914-471120.05112.00
161Anita Tuovinen14011310-59120.0412.00
162Maija Rinne90181-351120.06112.00
163Tuukka Meriniemi1801178-80110.0311.00
164Joonas Kylliainen40048-16000.0000
165Tuomas Värjö40045-140120.00112.00
166Antti Minkkinen40043-150100.00110.00
167Jouni Kajasto1200127-46060.0016.00
168Edwin Törmälä1300137-52040.0014.00
169Ilmari Järvenpää1700176-730100.00110.00
170Sami Metelinen10010-40100.00110.00
171Topias Rusanen17001715-860150.00115.00
172Kale Aalto50053-240240.00124.00
173Marko Vikstedt14001411-70020.0012.00
174Marko Karhiniemi1100113-51040.0014.00
175Sasu Pulli14001413-76040.0014.00
176Rafael Ekroos1200122-72080.0018.00
177Matias Haverinen30031-19010.0011.00
178Kalle Junnila1400148-95020.0012.00
Yhteensä484342163751602163713603213603248434660660.32265517.14

 

 
   


© Akateeminen pöytälätkäyhdistys ry, 2000-2018