Tulospalvelu

Kuluva kausi
» KESÄ-1/46
» KESÄ-2/47
» KESÄ-3/48
» KESÄ-4/49
» KESÄ-5/50
» KESÄ-6/51
» KESÄ-7/52
» KESÄ-8/53

Tilastot & taulukot
» Ranking
» Kauden ottelut
» Kaikki ottelut
» AKTI-voittajat
» PÖLYn parhaat
» Kymppikerho
» Nolla-nollat
» Agentit

Muut tulokset
» Joukkuepelit
» Muut pelit

Wanhat tulokset
» AKTI, kevät -11
» AKTI, syksy -10
» KESÄ-liiga, -10
» AKTI, kevät -10
» AKTI, syksy -09
» KESÄ-liiga, -09
» AKTI, kevät -09
» AKTI, syksy -08
» KESÄ-liiga, -08
» AKTI, kevät -08
» AKTI, syksy -07
» KESÄ-liiga, -07
» AKTI, kevät -07
» AKTI, syksy -06
» KESÄ-liiga, -06
» AKTI, kevät -06
» AKTI, syksy -05
» KESÄ-liiga, -05
» AKTI, kevät -05
» AKTI, syksy -04
» AKTI, kevät -04
» AKTI, syksy -03
» AKTI, kevät -03
» AKTI, syksy -02
» AKTI, kevät -02
» AKTI, syksy -01
» KESÄ-liiga, -01
» AKTI, kevät -01
» AKTI, syksy -00
» AKTI, kevät -00

Wirallista
» AKTI-säännöt

Kauden ranking

Kesä 2011k46k47k48k49k50k51k52k53..YHT8/8PisteKAKäynnit
1Santtu Sainio434343-50505050 32932947.007
2Teemu Koskela28-505043432837 27927939.867
3Niko Tuominen151518282483715 16016020.008
4Ismo Aulaskari-3737--37-43 15415438.504
5Jani Herlevi2121102118182412 14514518.128
6Pasi Honkanen18241261515-18 10810815.437
7Vesa Huotelin-28-18-28-32 10610626.504
8Teuvo Moisa1018152-102121 979713.867
9Petrus Miettinen-50--12-32- 949431.333
10Jouni Tikkanen24-2112-24-- 818120.254
11Ahti Lampi50-28----- 787839.002
12Jali Salo1861286158 73739.128
13Kimmo Eriksson---3732--- 696934.502
14Lauri Happo-32-32---- 646432.002
15Petteri Sevon37--24---- 616130.502
16Lauri Eronen8--8-12-28 565614.004
17Kevin Eriksson---1537--- 525226.002
18Janne Ollila---43---- 434343.001
19Anders Stark------43- 434343.001
20Antti Suojanen--2410---- 343417.002
21Oskari Koskela-----32-- 323232.001
22Mika Myllykangas32------- 323232.001
23Anton Lampi--32----- 323232.001
24Timo Toivonen-------24 242424.001
25Petrus Laitinmäki------186 242412.002
26Olavi Väisänen-241826- 23233.836
27Angi Mauranen12------10 222211.002
28Aleksi Eriksson----21--- 212121.001
29Ismo Lahtinen-----21-- 212121.001
30Janne Rantanen6-84---- 18186.003
31Riku Väisänen-4--101-- 15155.003
32Janne Vepsäläinen-10-----4 14147.002
33Vesa Koskela2-----10- 12126.002
34Panu Laukkanen------12- 121212.001
35Mikko Haverinen-12------ 121212.001
36Otto Hiltunen------8- 888.001
37Mikael Haverinen-6------ 666.001
38Esa Heilimo4--1---- 552.502
39Pasi Moisander-----4-- 444.001
40Atte Moisander-----1-- 111.001
1615141812171314YHT119KPL

Kauden otteluiden tilasto

kesä 11OVTH+-PRP%KisatRPKA
1Santtu Sainio1661301224751-2862723290.82747.00
2Teemu Koskela1541031140548-3102172790.70739.86
3Niko Tuominen134641753392-3801451600.54820.00
4Jani Herlevi134531665357-3621221450.46818.12
5Ismo Aulaskari8754726305-2101151540.66438.50
6Teuvo Moisa115461059325-322102970.44713.86
7Vesa Huotelin7942928277-212931060.59426.50
8Pasi Honkanen110381458331-384901080.41715.43
9Jouni Tikkanen7538829242-20884810.56420.25
10Petrus Miettinen5534615198-12674940.67331.33
11Ahti Lampi383611217-5773780.96239.00
12Jali Salo124301084248-48370730.2889.12
13Petteri Sevon4829613185-12864610.67230.50
14Lauri Eronen65241130177-20759560.45414.00
15Lauri Happo4626119168-12953640.58232.00
16Kimmo Eriksson4423417163-13050690.57234.50
17Janne Ollila27201699-5041430.76143.00
18Kevin Eriksson3617712116-9541520.57226.00
19Antti Suojanen3217312120-7837340.58217.00
20Anders Stark26161982-5333430.63143.00
21Mika Myllykangas23142769-4630320.65132.00
22Oskari Koskela24142890-6730320.62132.00
23Janne Rantanen4312526120-15729180.3436.00
24Angi Mauranen30941768-9222220.37211.00
25Ismo Lahtinen1975755-4219210.50121.00
26Janne Vepsäläinen29661758-8418140.3127.00
27Olavi Väisänen917381135-53717230.0963.83
28Timo Toivonen1764738-4616240.47124.00
29Petrus Laitinmäki29722049-9916240.28212.00
30Esa Heilimo34632566-1211550.2222.50
31Vesa Koskela32532458-12613120.2026.00
32Mikko Haverinen1552839-4312120.40112.00
33Aleksi Eriksson1452739-4512210.43121.00
34Anton Lampi1560936-5612320.40132.00
35Riku Väisänen47504250-27910150.1135.00
36Panu Laukkanen16321123-528120.25112.00
37Mikael Haverinen15321033-66860.2716.00
38Pasi Moisander17311329-82740.2114.00
39Otto Hiltunen16221220-72680.1918.00
40Atte Moisander17111525-79310.0911.00
Yhteensä213896620696664016401213824640.4611920.43

Kaikkien otteluiden tilasto (alkaen 12.4.2000 viimeisimpään sivun yläosassa näkyvään kisaan asti)

MaratonrankingOVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Aulaskari3476234631681411455-6614500869580.7216841.42
2Timo Toivonen34282010357106111740-8171437761250.6416636.90
3Petteri Sevon237613352308118476-6499290037220.6111532.37
4Janne Rantanen2714122330311888071-7896274935780.5114924.01
5Niko Tuominen3548103344320727400-11182250937270.3521217.58
6Lauri Eronen2349103830110106704-6604237730430.5112324.74
7Pasi Vihinen213810622208566235-5259234434440.5511729.44
8Ismo Lahtinen20699292468945567-5421210426820.5110725.07
9Jussi Heinonen17459551866045357-3928209628060.608732.25
10Lassi Kostamo15756362237163794-3961149519390.478722.29
11Lauri Happo11936351124464168-3362138217410.585830.02
12Magnus Ahlberg792596561403475-1590124816720.793942.87
13Petteri Hintsanen887536972543010-2225116915690.664435.66
14Jaakko Nyrölä9675231093353126-2417115517550.605233.75
15Netta Jousi12034931655453637-3443115114330.486522.05
16Jouni Tikkanen884512952773054-2295111915200.634831.67
17Angi Mauranen14904511758643692-5257107712250.368115.12
18Esa Heilimo159537821310042764-492696912760.309513.43
19Santtu Sainio690455561792653-154196611310.703433.26
20Mikko Järvinen9164061123982456-240592413330.505026.66
21Riku Laaka573366651422223-133379712690.703140.94
22Vesa Huotelin814347903772542-25297849200.484023.00
23Tuomas Pylkkänen772330903521927-199875013060.494926.65
24Vesa Virri759298903712156-23156869180.454321.35
25Mika Myllykangas37427035691403-6905757560.771842.00
26Tom Hägg470223511961553-12824976410.532723.74
27Jussi Aalto371208511121406-9654677490.632234.05
28Ahti Lampi2212028111146-3704124780.931047.80
29Teuvo Moisa522173473021258-15913933780.383112.19
30Jani Herlevi535165613091179-17053914190.373213.09
31Ville Heikkinen555169513351295-19013894380.353313.27
32Kake Valtonen324166471111071-8553795890.581734.65
33Tomi Uimonen24817225511020-4813694810.741240.08
34Jari Eskelinen2591313692817-6452983820.581329.38
35Gergely Regula2031212359697-5262653110.65934.56
36Patrik Hoyer26411534115671-6652643610.501524.07
37Juha Erälaukko1621072134546-3132353280.73841.00
38Teemu Koskela1751081651593-3662322800.66835.00
39Aku Haapalinna3237941203698-10841992520.312112.00
40Janne Ollila11391517473-1941872230.83544.60
41Peter Madsen185682196516-5871571700.421115.45
42Mikko Haverinen2106323124445-655149880.35127.33
43Petrus Miettinen123641346387-3141411590.57722.71
44Hannele Valtonen121602041351-2761402560.58736.57
45Antti Suojanen135611262465-4121341120.50716.00
46Visa Röyskö144541575398-4531231470.43818.38
47Tero Kallio154521785359-5151211460.39916.22
48Pekka Metsola2174819150429-7621151650.261411.79
49Anton Lampi1714914108364-577112940.33109.40
50Teemu Korhonen103491341276-2441111420.54528.40
51Jukka Pihonen2194221156451-8771051340.24158.93
52Kimmo Eriksson98451043326-314100850.51517.00
53Sampsa Turunen2163332151282-712981330.231310.23
54Jani Kosonen127372169284-381951600.37820.00
55Pasi Honkanen110381458331-384901080.41715.43
56Juha Erholm139371686216-389901460.32916.22
57Kari Järmälä5940910272-129891300.75343.33
58Jussi Junnila152388106286-60084540.2896.00
59Rate Staboulis1803020130319-649801030.22119.36
60Kevin Eriksson89311345231-27875590.42511.80
61Santtu Saastamoinen180338139360-78274880.21118.00
62Jali Salo1943210152297-84174770.19126.42
63Juho Saastamoinen126301185238-519712060.281020.60
64Tim Roivas8729850258-29266450.3859.00
65Sami Hellström5131317181-13365800.64240.00
66Janne Roivas93261354231-30665320.3556.40
67Roope Havu11428977150-350651870.29823.38
68Janne Kokko403037171-9063820.79241.00
69Petrus Laitinmäki11527979263-46863760.27710.86
70Tuomo Alakojola1712116134271-71458910.17109.10
71Aaro Sahari2291720192184-1049542400.121714.12
72Lari Metsälä5421924125-14151490.47316.33
73Sampsa Räsänen136219106187-459511010.19911.22
74Juho Muhonen6120833159-20348740.39418.50
75Lauri Mansikkaviita101171470218-412481260.24815.75
76Miku Lindberg242202122-3444500.92150.00
77Jaakko Itkonen11817992198-53943680.1879.71
78Juha-Matti Santala4120219169-13842380.51219.00
79Samu Laaksonen4616102091-10742660.46322.00
80Lauri Aulaskari301938118-6941780.68239.00
81Jussi Laukkanen7018547189-28841880.29422.00
82Jussi Arpalahti7317650144-27640390.2749.75
83Janne Linnolahti5215631135-18236620.35415.50
84Jari Sahlgren24162677-5334430.71143.00
85Juho Inkinen124146104146-57534760.1489.50
86Anders Stark26161982-5333430.63143.00
87Mikhail Reizine5615338154-24333100.2933.33
88Matti Pulakka4214424112-15532460.38315.33
89Raimo Sandelin441512899-14231480.35316.00
90Jaakko Nenonen9714380137-46431810.16613.50
91Oskari Koskela24142890-6730320.62132.00
92Jani Petäjäsuo19140566-5028500.74150.00
93Tuomas Talka11091091164-53328960.13616.00
94Jukka Huhta441152885-16327220.3137.33
95Lauri Elonheimo9110774179-39827300.1556.00
96Lauri Korkeaoja428102494-15126590.31414.75
97Lauri Rikala17112451-4624430.71143.00
98Sami Hellstrom21112867-6424320.57132.00
99Jaakko Ekman511123892-17124470.24411.75
100Aleksi Eriksson6610353127-27523240.1746.00
101Juho Rautio18102659-5222320.61132.00
102Mikko Martela251021365-8322290.44214.50
103Kalle Mikkolainen1391364-2519370.73137.00
104Konsta Jukka1482449-3218370.64137.00
105Janne Vepsäläinen29661758-8418140.3127.00
106Mikael Haverinen55744493-24318190.1636.33
107Joonas Kylliäinen11165100149-50617650.08610.83
108Olavi Väisänen917381135-53717230.0963.83
109Olavi Manninen35562489-13816360.23218.00
110Matti Johansson28721948-11416120.2926.00
111Sami Järvinen1463538-3715240.54124.00
112Ilkka Salonen30712265-13615250.25212.50
113Mikko Nyrhinen46633740-17715340.16311.33
114Miikka Devocht72626463-36014220.1045.50
115Erkki Lasonpalo23531545-6813100.28110.00
116Vesa Koskela32532458-12613120.2026.00
117Ilari Valjus16744159120-90512840.04117.64
118David Kroon1451831-4611150.39115.00
119Tommi Huuska1451825-4811240.39124.00
120Sakari Paunila35432855-13011190.1629.50
121Juha Luotio34432771-15211200.16210.00
122Ville Makkonen43433668-19811200.1336.67
123Juhani Kankaanpää1042423-2710210.50121.00
124Simo Tiainen23421738-9810100.22110.00
125Riku Väisänen47504250-27910150.1135.00
126Tuomas Lehtinen1333736-509280.35128.00
127Tommi Karesvuori16411134-59940.2814.00
128Juho Iso-Markku29412428-1039740.16324.67
129Sampsa Mattila26412133-1189190.1729.50
130Inka Nurmi1054110074-4879320.0474.57
131Antti Pelkonen1432921-41860.2916.00
132Panu Laukkanen16321123-528120.25112.00
133Riikka Huotari32402827-172840.1222.00
134Ville Hietanen19231417-597120.18112.00
135Justus Erälaukko31312722-93750.1122.50
136Sami Kokljiuschkin18311431-74710.1911.00
137Pasi Moisander17311329-82740.2114.00
138Tuomas Toivonen31312727-1557220.11211.00
139Veli-Pekka Ahonen930625-226210.33121.00
140Jussi Valtavaara1230931-396280.25128.00
141Petteri Lahti1030723-316210.30121.00
142Mikko Ranta15221123-456210.20121.00
143Kari Kaukonen19301616-556150.16115.00
144Juhani Pennanen14301120-57660.2116.00
145Otto Hiltunen16221220-72680.1918.00
146Petri Lehtimäki1021715-235320.25132.00
147Niklas Rosenberg15211238-605180.17118.00
148Tatu Kauppinen17211429-75510.1511.00
149Marko Tiihonen13211016-535100.19110.00
150Daniel Landau16211328-75540.1614.00
151Ville Laukkanen15201323-61420.1312.00
152Larry Reizine35203359-151450.0622.50
153Antti Kantokoski16201416-87420.1212.00
154Petteri Tuohino12111016-413240.12124.00
155Mikko Rönö16111426-673150.09115.00
156Tapio Pyysalo15111315-603240.10124.00
157Perttu Hytönen18111629-86310.0811.00
158Atte Moisander17111525-79310.0911.00
159Topi Kokkonen14111215-713180.11118.00
160Eero Talasmäki1211109-603100.12110.00
161Pirkka Weijo20111828-1273100.07110.00
162Nina Killström91085-282150.11115.00
163Niko Ketolainen20101921-84210.0511.00
164? Moisio910810-412150.11115.00
165Veikko Lähteenmäki15021314-68240.0714.00
166Johannes Nurmi16101520-81210.0611.00
167Pyry Ekholm27102619-1292220.04211.00
168Inka Vuolanto19021715-95240.0514.00
169Lasse Nordström14101315-77240.0714.00
170Kristiina Nuottimäki25012416-961300.02215.00
171Lassi Liikanen1001914-471120.05112.00
172Anita Tuovinen14011310-59120.0412.00
173Maija Rinne90181-351120.06112.00
174Tuukka Meriniemi1801178-80110.0311.00
175Joonas Kylliainen40048-16000.0000
176Tuomas Värjö40045-140120.00112.00
177Antti Minkkinen40043-150100.00110.00
178Jouni Kajasto1200127-46060.0016.00
179Edwin Törmälä1300137-52040.0014.00
180Ilmari Järvenpää1700176-730100.00110.00
181Sami Metelinen10010-40100.00110.00
182Topias Rusanen17001715-860150.00115.00
183Kale Aalto50053-240240.00124.00
184Marko Vikstedt14001411-70020.0012.00
185Marko Karhiniemi1100113-51040.0014.00
186Sasu Pulli14001413-76040.0014.00
187Rafael Ekroos1200122-72080.0018.00
188Matias Haverinen30031-19010.0011.00
189Kalle Junnila1400148-95020.0012.00
Yhteensä522242331355982331314758314758352224709880.32285317.35

 

 
   


© Akateeminen pöytälätkäyhdistys ry, 2000-2018