Tulospalvelu

Kuluva kausi
» AKTI-1/192 (05.01.11)
» AKTI-2/193 (17.01.11)
» AKTI-3/194 (27.01.11)
» AKTI-4/195 (09.02.11)
» AKTI-5/196 (24.02.11)
» AKTI-6/197 (10.03.11)
» AKTI-7/198 (22.03.11)
» AKTI-8/199 (04.04.11)
» AKTI-9/200 (15.04.11)
» AKTI-10/201 (28.04.11)
» AKTI-SLH (06.05.11)

Tilastot & taulukot
» Ranking
» Kauden ottelut
» Kaikki ottelut
» AKTI-voittajat
» PÖLYn parhaat
» Kymppikerho
» Nolla-nollat
» Agentit

Muut tulokset
» Joukkuepelit
» Muut pelit

Wanhat tulokset
» AKTI, syksy -10
» KESÄ-liiga, -10
» AKTI, kevät -10
» AKTI, syksy -09
» KESÄ-liiga, -09
» AKTI, kevät -09
» AKTI, syksy -08
» KESÄ-liiga, -08
» AKTI, kevät -08
» AKTI, syksy -07
» KESÄ-liiga, -07
» AKTI, kevät -07
» AKTI, syksy -06
» KESÄ-liiga, -06
» AKTI, kevät -06
» AKTI, syksy -05
» KESÄ-liiga, -05
» AKTI, kevät -05
» AKTI, syksy -04
» AKTI, kevät -04
» AKTI, syksy -03
» AKTI, kevät -03
» AKTI, syksy -02
» AKTI, kevät -02
» AKTI, syksy -01
» KESÄ-liiga, -01
» AKTI, kevät -01
» AKTI, syksy -00
» AKTI, kevät -00

Wirallista
» AKTI-säännöt

Kauden ranking

Kevät 2011192193194195196197198199200201..YHT6/10PisteKAKäynnit
1Vesa Huotelin325018323237504350- 34426238.229
2Lauri Happo-4343434332-3743- 28425240.577
3Timo Toivonen43--5028--50-24 19519539.005
4Niko Tuominen24243237211537322821 27119027.1010
5Jouni Tikkanen37-37--2843--32 17717735.405
6Petteri Sevon5037---43---43 17317343.254
7Janne Rantanen183228-37123224-- 18317126.147
8Netta Jousi282821------50 12712731.754
9Esa Heilimo212115--1824-24- 12312320.506
10Lassi Kostamo--50-2421---12 10710726.754
11Angi Mauranen-18----28-3718 10110125.254
12Lauri Eronen----1824--3215 898922.254
13Petteri Hintsanen----50----28 787839.002
14Tuomas Talka-------282110 595919.673
15Ismo Aulaskari-----50---- 505050.001
16Jussi Heinonen---------37 373737.001
17Ismo Lahtinen--24------- 242424.001
18Sampsa Räsänen-------21-- 212121.001
19Joonas Kylliäinen15--------- 151515.001
989481067711YHT79KPL

Kauden otteluiden tilasto

kevät 11OVTH+-PRP%KisatRPKA
1Vesa Huotelin1941032368706-5732293440.59938.22
2Lauri Happo166912154626-4952032840.61740.57
3Niko Tuominen1966826102593-6661622710.411027.10
4Jouni Tikkanen119701237399-3251521770.64535.40
5Petteri Sevon108651330428-2901431730.66443.25
6Timo Toivonen104561929352-2721311950.63539.00
7Janne Rantanen132521862407-4431221830.46726.14
8Netta Jousi9347640297-2931001270.54431.75
9Lassi Kostamo75281631185-177721070.48426.75
10Angi Mauranen88271447259-311681010.39425.25
11Lauri Eronen74201935186-22559890.40422.25
12Esa Heilimo107191672234-415541230.25620.50
13Petteri Hintsanen392199128-10651780.65239.00
14Jussi Heinonen26171882-5435370.67137.00
15Ismo Aulaskari24154583-4834500.71150.00
16Ismo Lahtinen1856749-5016240.44124.00
17Tuomas Talka55464590-25214590.13319.67
18Joonas Kylliäinen16121319-734150.12115.00
19Sampsa Räsänen18111627-823210.08121.00
Yhteensä165271023271051505150165224580.477930.62

Kaikkien otteluiden tilasto (alkaen 12.4.2000 viimeisimpään sivun yläosassa näkyvään kisaan asti)

MaratonrankingOVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Aulaskari3389229230978811150-6404489368040.7216441.49
2Timo Toivonen34112004353105411702-8125436161010.6416536.98
3Petteri Sevon232813062247988291-6371283636610.6111332.40
4Janne Rantanen2671121129811627951-7739272035600.5114624.38
5Niko Tuominen341496942620197008-10802236435670.3520417.49
6Pasi Vihinen213810622208566235-5259234434440.5511729.44
7Lauri Eronen228410142909806527-6397231829870.5111925.10
8Jussi Heinonen17459551866045357-3928209628060.608732.25
9Ismo Lahtinen20509222418875512-5379208526610.5110625.10
10Lassi Kostamo15756362237163794-3961149519390.478722.29
11Lauri Happo11476091114274000-3233132916770.585629.95
12Magnus Ahlberg792596561403475-1590124816720.793942.87
13Petteri Hintsanen887536972543010-2225116915690.664435.66
14Jaakko Nyrölä9675231093353126-2417115517550.605233.75
15Netta Jousi12034931655453637-3443115114330.486522.05
16Angi Mauranen14604421718473624-5165105512030.367915.23
17Jouni Tikkanen809474872482812-2087103514390.644432.70
18Esa Heilimo15613722109792698-480595412710.319313.67
19Mikko Järvinen9164061123982456-240592413330.505026.66
20Riku Laaka573366651422223-133379712690.703140.94
21Tuomas Pylkkänen772330903521927-199875013060.494926.65
22Santtu Sainio524325441551902-12556948020.662729.70
23Vesa Huotelin735305813492265-23176918140.473622.61
24Vesa Virri759298903712156-23156869180.454321.35
25Mika Myllykangas35125633621334-6445457240.781742.59
26Tom Hägg470223511961553-12824976410.532723.74
27Jussi Aalto371208511121406-9654677490.632234.05
28Ville Heikkinen555169513351295-19013894380.353313.27
29Kake Valtonen324166471111071-8553795890.581734.65
30Tomi Uimonen24817225511020-4813694810.741240.08
31Ahti Lampi183166710929-3133394000.93850.00
32Jari Eskelinen2591313692817-6452983820.581329.38
33Teuvo Moisa40712737243933-12692912810.362411.71
34Jani Herlevi40111245244822-13432692740.342411.42
35Gergely Regula2031212359697-5262653110.65934.56
36Patrik Hoyer26411534115671-6652643610.501524.07
37Juha Erälaukko1621072134546-3132353280.73841.00
38Aku Haapalinna3237941203698-10841992520.312112.00
39Peter Madsen185682196516-5871571700.421115.45
40Janne Ollila8671411374-1441461800.85445.00
41Hannele Valtonen121602041351-2761402560.58736.57
42Mikko Haverinen1955821116406-612137760.35116.91
43Visa Röyskö144541575398-4531231470.43818.38
44Tero Kallio154521785359-5151211460.39916.22
45Pekka Metsola2174819150429-7621151650.261411.79
46Teemu Korhonen103491341276-2441111420.54528.40
47Jukka Pihonen2194221156451-8771051340.24158.93
48Anton Lampi156431499328-521100620.3296.89
49Sampsa Turunen2163332151282-712981330.231310.23
50Antti Suojanen10344950345-33497780.47515.60
51Jani Kosonen127372169284-381951600.37820.00
52Juha Erholm139371686216-389901460.32916.22
53Kari Järmälä5940910272-129891300.75343.33
54Jussi Junnila152388106286-60084540.2896.00
55Rate Staboulis1803020130319-649801030.22119.36
56Santtu Saastamoinen180338139360-78274880.21118.00
57Juho Saastamoinen126301185238-519712060.281020.60
58Petrus Miettinen6830731189-18867650.49416.25
59Tim Roivas8729850258-29266450.3859.00
60Sami Hellström5131317181-13365800.64240.00
61Janne Roivas93261354231-30665320.3556.40
62Roope Havu11428977150-350651870.29823.38
63Janne Kokko403037171-9063820.79241.00
64Tuomo Alakojola1712116134271-71458910.17109.10
65Aaro Sahari2291720192184-1049542400.121714.12
66Lari Metsälä5421924125-14151490.47316.33
67Sampsa Räsänen136219106187-459511010.19911.22
68Kimmo Eriksson5422626163-18450160.4635.33
69Juho Muhonen6120833159-20348740.39418.50
70Lauri Mansikkaviita101171470218-412481260.24815.75
71Petrus Laitinmäki8620759214-36947520.27510.40
72Miku Lindberg242202122-3444500.92150.00
73Jaakko Itkonen11817992198-53943680.1879.71
74Juha-Matti Santala4120219169-13842380.51219.00
75Samu Laaksonen4616102091-10742660.46322.00
76Lauri Aulaskari301938118-6941780.68239.00
77Jussi Laukkanen7018547189-28841880.29422.00
78Jussi Arpalahti7317650144-27640390.2749.75
79Janne Linnolahti5215631135-18236620.35415.50
80Jari Sahlgren24162677-5334430.71143.00
81Kevin Eriksson5314633115-1833470.3232.33
82Juho Inkinen124146104146-57534760.1489.50
83Mikhail Reizine5615338154-24333100.2933.33
84Matti Pulakka4214424112-15532460.38315.33
85Raimo Sandelin441512899-14231480.35316.00
86Jaakko Nenonen9714380137-46431810.16613.50
87Jani Petäjäsuo19140566-5028500.74150.00
88Tuomas Talka11091091164-53328960.13616.00
89Jukka Huhta441152885-16327220.3137.33
90Lauri Elonheimo9110774179-39827300.1556.00
91Lauri Korkeaoja428102494-15126590.31414.75
92Lauri Rikala17112451-4624430.71143.00
93Sami Hellstrom21112867-6424320.57132.00
94Jaakko Ekman511123892-17124470.24411.75
95Juho Rautio18102659-5222320.61132.00
96Mikko Martela251021365-8322290.44214.50
97Kalle Mikkolainen1391364-2519370.73137.00
98Konsta Jukka1482449-3218370.64137.00
99Joonas Kylliäinen11165100149-50617650.08610.83
100Olavi Manninen35562489-13816360.23218.00
101Matti Johansson28721948-11416120.2926.00
102Sami Järvinen1463538-3715240.54124.00
103Teemu Koskela21551145-561510.3611.00
104Ilkka Salonen30712265-13615250.25212.50
105Mikko Nyrhinen46633740-17715340.16311.33
106Miikka Devocht72626463-36014220.1045.50
107Erkki Lasonpalo23531545-6813100.28110.00
108Ilari Valjus16744159120-90512840.04117.64
109David Kroon1451831-4611150.39115.00
110Tommi Huuska1451825-4811240.39124.00
111Sakari Paunila35432855-13011190.1629.50
112Juha Luotio34432771-15211200.16210.00
113Aleksi Eriksson52514688-2301130.1131.00
114Ville Makkonen43433668-19811200.1336.67
115Juhani Kankaanpää1042423-2710210.50121.00
116Simo Tiainen23421738-9810100.22110.00
117Mikael Haverinen40423460-17710130.1226.50
118Tuomas Lehtinen1333736-509280.35128.00
119Tommi Karesvuori16411134-59940.2814.00
120Juho Iso-Markku29412428-1039740.16324.67
121Sampsa Mattila26412133-1189190.1729.50
122Inka Nurmi1054110074-4879320.0474.57
123Antti Pelkonen1432921-41860.2916.00
124Riikka Huotari32402827-172840.1222.00
125Ville Hietanen19231417-597120.18112.00
126Justus Erälaukko31312722-93750.1122.50
127Sami Kokljiuschkin18311431-74710.1911.00
128Tuomas Toivonen31312727-1557220.11211.00
129Veli-Pekka Ahonen930625-226210.33121.00
130Jussi Valtavaara1230931-396280.25128.00
131Petteri Lahti1030723-316210.30121.00
132Mikko Ranta15221123-456210.20121.00
133Kari Kaukonen19301616-556150.16115.00
134Juhani Pennanen14301120-57660.2116.00
135Petri Lehtimäki1021715-235320.25132.00
136Niklas Rosenberg15211238-605180.17118.00
137Tatu Kauppinen17211429-75510.1511.00
138Marko Tiihonen13211016-535100.19110.00
139Daniel Landau16211328-75540.1614.00
140Ville Laukkanen15201323-61420.1312.00
141Larry Reizine35203359-151450.0622.50
142Jali Salo70206849-358440.0341.00
143Antti Kantokoski16201416-87420.1212.00
144Petteri Tuohino12111016-413240.12124.00
145Mikko Rönö16111426-673150.09115.00
146Tapio Pyysalo15111315-603240.10124.00
147Perttu Hytönen18111629-86310.0811.00
148Topi Kokkonen14111215-713180.11118.00
149Eero Talasmäki1211109-603100.12110.00
150Pirkka Weijo20111828-1273100.07110.00
151Nina Killström91085-282150.11115.00
152Niko Ketolainen20101921-84210.0511.00
153? Moisio910810-412150.11115.00
154Veikko Lähteenmäki15021314-68240.0714.00
155Johannes Nurmi16101520-81210.0611.00
156Pyry Ekholm27102619-1292220.04211.00
157Inka Vuolanto19021715-95240.0514.00
158Lasse Nordström14101315-77240.0714.00
159Kristiina Nuottimäki25012416-961300.02215.00
160Lassi Liikanen1001914-471120.05112.00
161Anita Tuovinen14011310-59120.0412.00
162Maija Rinne90181-351120.06112.00
163Tuukka Meriniemi1801178-80110.0311.00
164Joonas Kylliainen40048-16000.0000
165Tuomas Värjö40045-140120.00112.00
166Antti Minkkinen40043-150100.00110.00
167Jouni Kajasto1200127-46060.0016.00
168Edwin Törmälä1300137-52040.0014.00
169Ilmari Järvenpää1700176-730100.00110.00
170Sami Metelinen10010-40100.00110.00
171Topias Rusanen17001715-860150.00115.00
172Kale Aalto50053-240240.00124.00
173Marko Vikstedt14001411-70020.0012.00
174Marko Karhiniemi1100113-51040.0014.00
175Sasu Pulli14001413-76040.0014.00
176Rafael Ekroos1200122-72080.0018.00
177Matias Haverinen30031-19010.0011.00
178Kalle Junnila1400148-95020.0012.00
Yhteensä500862234753922234714118214118250086685240.32273417.23

 

 
   


© Akateeminen pöytälätkäyhdistys ry, 2000-2017