Tulospalvelu

Kuluva kausi

Turnausten tulossivujen linkit rankingin sarakkeiden otsikoissa.

Tilastot & taulukot
» Ranking
» Kauden ottelut
» Kaikki ottelut
» AKTI-voittajat
» PÖLYn parhaat
» Kymppikerho
» Nolla-nollat
» Agentit

Muut tulokset
» Joukkuepelit
» Muut pelit

Wanhat tulokset
» AKTI, kevät -12
» AKTI, syksy -11
» KESÄ-liiga, -11
» AKTI, kevät -11
» AKTI, syksy -10
» KESÄ-liiga, -10
» AKTI, kevät -10
» AKTI, syksy -09
» KESÄ-liiga, -09
» AKTI, kevät -09
» AKTI, syksy -08
» KESÄ-liiga, -08
» AKTI, kevät -08
» AKTI, syksy -07
» KESÄ-liiga, -07
» AKTI, kevät -07
» AKTI, syksy -06
» KESÄ-liiga, -06
» AKTI, kevät -06
» AKTI, syksy -05
» KESÄ-liiga, -05
» AKTI, kevät -05
» AKTI, syksy -04
» AKTI, kevät -04
» AKTI, syksy -03
» AKTI, kevät -03
» AKTI, syksy -02
» AKTI, kevät -02
» AKTI, syksy -01
» KESÄ-liiga, -01
» AKTI, kevät -01
» AKTI, syksy -00
» AKTI, kevät -00

Wirallista
» AKTI-säännöt

Kauden ranking

Kesä 2012k54k55k56k57k58k59..YHT6/6PisteKAKäynnit
1Teemu Koskela--43505050 19319348.254
2Vesa Huotelin5032373737- 19319338.605
3Jani Herlevi214312242828 15615626.006
4Santtu Sainio-5050-43- 14314347.673
5Teuvo Moisa28374321815 13413422.336
6Jouni Tikkanen32-15283224 13113126.205
7Janne Vepsäläinen18151043248 11811819.676
8Niko Tuominen24188181221 10110116.836
9Mikko Haverinen3724-21-12 949423.504
10Juha Erälaukko-2824--37 898929.673
11Pasi Honkanen-21--1518 545418.003
12Ismo Aulaskari--21--32 535326.502
13Ismo Lahtinen43----- 434343.001
14Magnus Ahlberg-----43 434343.001
15Jali Salo1582-106 41418.205
16Kevin Eriksson--32--- 323232.001
17Kimmo Eriksson--28--- 282828.001
18Vesa Koskela--11582 26266.504
19Petteri Sevon----21- 212121.001
20Justus Erälaukko-106--4 20206.673
21Olavi Väisänen12---6- 18189.002
22Ville Hietala--18--- 181818.001
23Petrus Laitinmäki-121--- 13136.502
24Janne Rantanen---12-- 121212.001
25Jussi Aalto-----10 101010.001
26Iisko-Jouko Erälaukko--1--- 111.001
101218101315YHT78KPL

Kauden otteluiden tilasto

kesä 12OVTH+-PRP%KisatRPKA
1Vesa Huotelin110721325424-2751571930.71538.60
2Teemu Koskela9970623399-2291461930.74448.25
3Teuvo Moisa115531151346-2971171340.51622.33
4Jouni Tikkanen98472031305-2501141310.58526.20
5Santtu Sainio7254414280-1351121430.78347.67
6Jani Herlevi11550956292-2991091560.47626.00
7Janne Vepsäläinen110421553307-323991180.45619.67
8Juha Erälaukko56331013205-14776890.68329.67
9Niko Tuominen103331060265-370761010.37616.83
10Mikko Haverinen73291430175-19272940.49423.50
11Jali Salo8123949185-29455410.3458.20
12Ismo Aulaskari4325216146-9952530.60226.50
13Pasi Honkanen4720324132-13643540.46318.00
14Magnus Ahlberg24171688-4235430.73143.00
15Ismo Lahtinen24162682-5534430.71143.00
16Kevin Eriksson22161582-5433320.75132.00
17Justus Erälaukko481333285-15929200.3036.67
18Kimmo Eriksson19102772-5222280.58128.00
19Ville Hietala20102859-5522180.55118.00
20Vesa Koskela649352107-25821260.1646.50
21Petteri Sevon1671845-4715210.47121.00
22Petrus Laitinmäki33622563-10914130.2126.50
23Jussi Aalto1560936-4212100.40110.00
24Janne Rantanen18241249-698120.22112.00
25Olavi Väisänen31013038-1761180.0229.00
26Iisko-Jouko Erälaukko1800188-111010.0011.00
Yhteensä147466314866342754275147417850.477822.62

Kaikkien otteluiden tilasto (alkaen 12.4.2000 viimeisimpään sivun yläosassa näkyvään kisaan asti)

MaratonrankingOVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Aulaskari3744250033491012381-7270533472870.7118040.48
2Timo Toivonen35512070372110912149-8506451262550.6417236.37
3Petteri Sevon260914642548919332-7130318239730.6112631.53
4Niko Tuominen3946118048722798477-12472284740290.3623417.22
5Janne Rantanen2804125131312408320-8217281536010.5015423.38
6Lauri Eronen2466108731210677008-6924248630980.5013023.83
7Pasi Vihinen213810622208566235-5259234434440.5511729.44
8Ismo Lahtinen229110362639926220-6030233528640.5111924.07
9Jussi Heinonen17459551866045357-3928209628060.608732.25
10Lauri Happo13247081254914654-3712154119200.586430.00
11Lassi Kostamo15756362237163794-3961149519390.478722.29
12Jouni Tikkanen11746411373963910-3109141918420.606428.78
13Santtu Sainio978660792393711-2083139916590.724636.07
14Magnus Ahlberg867654601533759-1730136818080.794243.05
15Vesa Huotelin12486151295044097-3595135915210.545925.78
16Petteri Hintsanen9045421022603053-2284118615730.664534.96
17Netta Jousi12275041715523722-3517117914450.486621.89
18Jaakko Nyrölä9675231093353126-2417115517550.605233.75
19Angi Mauranen15704741889083899-5566113612520.368514.73
20Esa Heilimo159537821310042764-492696912760.309513.43
21Mikko Järvinen9164061123982456-240592413330.505026.66
22Riku Laaka573366651422223-133379712690.703140.94
23Tuomas Pylkkänen772330903521927-199875013060.494926.65
24Teemu Koskela500336411231902-10757138140.712237.00
25Teuvo Moisa848308924482166-24467086570.424913.41
26Jani Herlevi890299994922075-27656977020.395213.50
27Vesa Virri759298903712156-23156869180.454321.35
28Mika Myllykangas37427035691403-6905757560.771842.00
29Tom Hägg490230552051614-13445156470.532823.11
30Ville Hietala367226301111280-8594824670.661531.13
31Jussi Aalto386214511211442-10074797590.622333.00
32Petrus Miettinen380220341261258-9434745040.621926.53
33Ahti Lampi25523110141307-4294725430.931245.25
34Juha Erälaukko31419837791070-6764335670.691537.80
35Ville Heikkinen555169513351295-19013894380.353313.27
36Tomi Uimonen26417729581067-5303834820.731337.08
37Kake Valtonen324166471111071-8553795890.581734.65
38Jari Eskelinen2591313692817-6452983820.581329.38
39Anders Stark2241312568722-4752872780.641125.27
40Mikko Haverinen34511644185778-10152762300.402011.50
41Jali Salo52611545366933-20632752030.26326.34
42Pasi Honkanen32512034171915-10722742300.422011.50
43Gergely Regula2031212359697-5262653110.65934.56
44Patrik Hoyer26411534115671-6652643610.501524.07
45Janne Vepsäläinen32410146177768-9792481840.38199.68
46Anton Lampi2599123145623-8312051880.401512.53
47Aku Haapalinna3237941203698-10841992520.312112.00
48Janne Ollila11391517473-1941872230.83544.60
49Kimmo Eriksson171821871596-5181821560.53917.33
50Kevin Eriksson169772072498-4991741540.51917.11
51Antti Suojanen158771368551-4631671490.53818.62
52Peter Madsen185682196516-5871571700.421115.45
53Hannele Valtonen121602041351-2761402560.58736.57
54Sami Hellström108611235366-2651341450.62529.00
55Visa Röyskö144541575398-4531231470.43818.38
56Tero Kallio154521785359-5151211460.39916.22
57Pekka Metsola2174819150429-7621151650.261411.79
58Teemu Korhonen103491341276-2441111420.54528.40
59Jukka Pihonen2194221156451-8771051340.24158.93
60Kari Järmälä74471017314-1711041400.70435.00
61Juho Rautio6949416282-1761021190.74339.67
62Vesa Koskela2583922197417-933100750.19155.00
63Sampsa Turunen2163332151282-712981330.231310.23
64Jani Kosonen127372169284-381951600.37820.00
65Juha Erholm139371686216-389901460.32916.22
66Janne Roivas117371565305-36689380.3866.33
67Justus Erälaukko1653813114296-54789440.27104.40
68Jussi Junnila152388106286-60084540.2896.00
69Rate Staboulis1803020130319-649801030.22119.36
70Petrus Laitinmäki1483311104326-57777890.2699.89
71Santtu Saastamoinen180338139360-78274880.21118.00
72Juho Saastamoinen126301185238-519712060.281020.60
73Tim Roivas8729850258-29266450.3859.00
74Roope Havu11428977150-350651870.29823.38
75Lari Metsälä69261231157-18164570.46414.25
76Janne Kokko403037171-9063820.79241.00
77Sampsa Räsänen1602411125210-553591020.181010.20
78Joonas Kylliäinen2212410187372-93658940.13127.83
79Tuomo Alakojola1712116134271-71458910.17109.10
80Oskari Koskela5826527199-16657390.49313.00
81Aaro Sahari2291720192184-1049542400.121714.12
82Juho Muhonen6120833159-20348740.39418.50
83Lauri Mansikkaviita101171470218-412481260.24815.75
84Olavi Väisänen2761711248396-155845670.08183.72
85Miku Lindberg242202122-3444500.92150.00
86Jaakko Itkonen11817992198-53943680.1879.71
87Juha-Matti Santala4120219169-13842380.51219.00
88Samu Laaksonen4616102091-10742660.46322.00
89Lauri Aulaskari301938118-6941780.68239.00
90Jussi Laukkanen7018547189-28841880.29422.00
91Jussi Arpalahti7317650144-27640390.2749.75
92Tuomas Talka1271412101200-595401080.16715.43
93Jan Sandgren5315830103-1503860.3632.00
94Janne Linnolahti5215631135-18236620.35415.50
95Jari Sahlgren24162677-5334430.71143.00
96Juho Inkinen124146104146-57534760.1489.50
97Mikhail Reizine5615338154-24333100.2933.33
98Matti Pulakka4214424112-15532460.38315.33
99Raimo Sandelin441512899-14231480.35316.00
100Jaakko Nenonen9714380137-46431810.16613.50
101Jani Petäjäsuo19140566-5028500.74150.00
102Jukka Huhta441152885-16327220.3137.33
103Lauri Elonheimo9110774179-39827300.1556.00
104Lauri Korkeaoja428102494-15126590.31414.75
105Lauri Rikala17112451-4624430.71143.00
106Jaakko Ekman511123892-17124470.24411.75
107Aleksi Eriksson6610353127-27523240.1746.00
108Mikko Martela251021365-8322290.44214.50
109Kalle Mikkolainen1391364-2519370.73137.00
110Konsta Jukka1482449-3218370.64137.00
111Mikael Haverinen55744493-24318190.1636.33
112Olavi Manninen35562489-13816360.23218.00
113Matti Johansson28721948-11416120.2926.00
114Sami Järvinen1463538-3715240.54124.00
115Ilkka Salonen30712265-13615250.25212.50
116Mikko Nyrhinen46633740-17715340.16311.33
117Miikka Devocht72626463-36014220.1045.50
118Riku Väisänen72706570-41714170.1053.40
119Erkki Lasonpalo23531545-6813100.28110.00
120Jere Remes18611139-701360.3616.00
121Ilari Valjus16744159120-90512840.04117.64
122David Kroon1451831-4611150.39115.00
123Tommi Huuska1451825-4811240.39124.00
124Sakari Paunila35432855-13011190.1629.50
125Juha Luotio34432771-15211200.16210.00
126Ville Makkonen43433668-19811200.1336.67
127Juhani Kankaanpää1042423-2710210.50121.00
128Simo Tiainen23421738-9810100.22110.00
129Tuomas Lehtinen1333736-509280.35128.00
130Tommi Karesvuori16411134-59940.2814.00
131Juho Iso-Markku29412428-1039740.16324.67
132Sampsa Mattila26412133-1189190.1729.50
133Inka Nurmi1054110074-4879320.0474.57
134Antti Pelkonen1432921-41860.2916.00
135Panu Laukkanen16321123-528120.25112.00
136Riikka Huotari32402827-172840.1222.00
137Ville Hietanen19231417-597120.18112.00
138Sami Kokljiuschkin18311431-74710.1911.00
139Pasi Moisander17311329-82740.2114.00
140Markus Tavast38313446-172730.0921.50
141Kay Koskinen36233149-181730.1021.50
142Tuomas Toivonen31312727-1557220.11211.00
143Veli-Pekka Ahonen930625-226210.33121.00
144Jussi Valtavaara1230931-396280.25128.00
145Petteri Lahti1030723-316210.30121.00
146Mikko Ranta15221123-456210.20121.00
147Kari Kaukonen19301616-556150.16115.00
148Juhani Pennanen14301120-57660.2116.00
149Otto Hiltunen16221220-72680.1918.00
150Petri Lehtimäki1021715-235320.25132.00
151Niklas Rosenberg15211238-605180.17118.00
152Tatu Kauppinen17211429-75510.1511.00
153Marko Tiihonen13211016-535100.19110.00
154Daniel Landau16211328-75540.1614.00
155Ville Laukkanen15201323-61420.1312.00
156Larry Reizine35203359-151450.0622.50
157Elliot Yeung33203139-170420.0621.00
158Antti Kantokoski16201416-87420.1212.00
159Petteri Tuohino12111016-413240.12124.00
160Mikko Rönö16111426-673150.09115.00
161Tapio Pyysalo15111315-603240.10124.00
162Perttu Hytönen18111629-86310.0811.00
163Atte Moisander17111525-79310.0911.00
164Topi Kokkonen14111215-713180.11118.00
165Eero Talasmäki1211109-603100.12110.00
166Pirkka Weijo20111828-1273100.07110.00
167Nina Killström91085-282150.11115.00
168Niko Ketolainen20101921-84210.0511.00
169? Moisio910810-412150.11115.00
170Veikko Lähteenmäki15021314-68240.0714.00
171Johannes Nurmi16101520-81210.0611.00
172Pyry Ekholm27102619-1292220.04211.00
173Inka Vuolanto19021715-95240.0514.00
174Lasse Nordström14101315-77240.0714.00
175Kristiina Nuottimäki25012416-961300.02215.00
176Lassi Liikanen1001914-471120.05112.00
177Anita Tuovinen14011310-59120.0412.00
178Maija Rinne90181-351120.06112.00
179Tuukka Meriniemi1801178-80110.0311.00
180Ville Henttonen12011110-59110.0411.00
181Tuomas Värjö40045-140120.00112.00
182Antti Minkkinen40043-150100.00110.00
183Jouni Kajasto1200127-46060.0016.00
184Edwin Törmälä1300137-52040.0014.00
185Ilmari Järvenpää1700176-730100.00110.00
186Sami Metelinen10010-40100.00110.00
187Kapu Salo70076-34010.0011.00
188Topias Rusanen17001715-860150.00115.00
189Kale Aalto50053-240240.00124.00
190Marko Vikstedt14001411-70020.0012.00
191Marko Karhiniemi1100113-51040.0014.00
192Sasu Pulli14001413-76040.0014.00
193Sami Korhonen14001410-86020.0012.00
194Iisko-Jouko Erälaukko1800188-111010.0011.00
195Rafael Ekroos1200122-72080.0018.00
196Matias Haverinen30031-19010.0011.00
197Kalle Junnila1400148-95020.0012.00
Yhteensä594742658063142658016866816866859474777690.31323116.48

 

 
   


© Akateeminen pöytälätkäyhdistys ry, 2000-2018